Bestuurs- en commisieleden

Het bestuur van de Stichting Boskoop Creatief bestaat uit de volgende  leden:

voorzitter/ externe communicatie

Hellen Snoek
hellen.snoek@boskoopcreatief.nl
secretaris/contact docenten Marry2015
Marry Wegerif
marry.wegerif@boskoopcreatief.nl
penningmeester Hans Meijer

hans.meijer@boskoopcreatief.nl
communicatie met pers      

 

 

Jane van Klaveren

jane.van.klaveren@boskoopcreatief.nl     

 

website/contact cursisten
 

Frank Snijdewint

frank.snijdewint@boskoopcreatief.nl
advies en externe contacten     

 

Truus pasfoto
Truus Martens
truus.martens@boskoopcreatief.nl

Het bestuur wordt ondersteund door een expositiecommissie bestaande uit

Heleen Blok en Charissa Stolk-Bontje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ook heeft Boskoop Creatief een werkgroep, die de kunstmarkt en de atelierroute organiseert:

Angèle de Rooij  
Annemarie Bos  
Annette Vergeer  
Harm Croonen  

 

Reacties zijn gesloten.