Bestuurs- en commisieleden

Het bestuur van de Stichting Boskoop Creatief bestaat uit de volgende  leden:

voorzitter/ externe communicatie                 hellen.snoek@boskoopcreatief.nl

Hellen Snoek

coördinatie cursussen en website          frank.snijdewint@boskoopcreatief.nl

 Frank Snijdewint

secretaris                                                     annelies.leeflang@boskoopcreatief.nl

Annelies Leeflang

 

penningmeester                                                  hans.meijer@boskoopcreatief.nl

Hans Meijer

communicatie pers, contact docenten        hans.verbeek@boskoopcreatief.nl

Hans Verbeek

 

contact scholen/ website, social media      charissa.stolk@boskoopcreatief.nl 

Charissa Stolk   

            

Adviseur en externe contacten                    truus.martens@boskoopcreatief.nl

Truus pasfotoTruus Martens

 

Expositiecommissie                                          maidy.koster@boskoopcreatief.nl

 Heleen Blok en Maidy Koster

 

 

 

 

 

Ook heeft Boskoop Creatief een werkgroep, die de kunstmarkt en de kunst- en muziekroute organiseert:

Angèle de Rooy, Annemarie Bos, Annette Vergeer en Harm Croonen

Reacties zijn gesloten.