Bestuurs- en commissieleden

Het bestuur van de Stichting Boskoop Creatief bestaat uit de volgende  leden:

voorzitter/ externe communicatie
Simon de Jong
simon.de.jong@boskoopcreatief.nl

 

coördinator cursussen en beheer website
Frank Snijdewint
frank.snijdewint@boskoopcreatief.nl

 

secretaris
Annelies Leeflang
annelies.leeflang@boskoopcreatief.nl

 

penningmeester
Yana Bedeaux
Yana.bedeaux@boskoopcreatief.nl

 

Communicatie pers, contact docenten
Hans Verbeek
hans.verbeek@boskoopcreatief.nl

 

contact scholen/ website, social media
Charissa Stolk
charissa.stolk@boskoopcreatief.nl

 

Expositiecommissie

Maidy Koster: maidy.koster@boskoopcreatief.nl 

Charissa Stolk: charissa.stolk@boskoopcreatief.nl

                                                         

 

 

Ook heeft Boskoop Creatief een werkgroep, die de kunstmarkt en de kunst- en muziekroute organiseert.

Reacties zijn gesloten.