Bestuurs- en commissieleden

Het bestuur van de Stichting Boskoop Creatief bestaat uit de volgende  leden:

voorzitter/ externe communicatie
Hellen Snoek
hellen.snoek@boskoopcreatief.nl

 

coördinator cursussen en beheer website
Frank Snijdewint
frank.snijdewint@boskoopcreatief.nl

secretaris
Annelies Leeflang
annelies.leeflang@boskoopcreatief.nl

penningmeester
Hans Meijer
hans.meijer@boskoopcreatief.nl

 

communicatie pers, contact docenten
Hans Verbeek
hans.verbeek@boskoopcreatief.nl

 

contact scholen/ website, social media
Charissa Stolk
charissa.stolk@boskoopcreatief.nl
   

expositiecommissie
Heleen Blok en Maidy Koster
heleen.blok@boskoopcreatief.nl
maidy.koster@boskoopcreatief.nl

Ook heeft Boskoop Creatief een werkgroep, die de kunstmarkt en de kunst- en muziekroute organiseert:

Angèle de Rooy, Annemarie Bos, Annette Vergeer en Harm Croonen

Reacties zijn gesloten.