Bestuurs- en commisieleden

Het bestuur van de Stichting Boskoop Creatief bestaat uit de volgende  leden:

voorzitter/ externe communicatie    hellen.snoek@boskoopcreatief.nl
Hellen Snoek

secretaris/contact docenten                annelies.leeflang@boskoopcreatief.nl

Annelies Leeflang

penningmeester                                    hans.meijer@boskoopcreatief.nl

Hans Meijer

communicatie met pers/scholen       charissa.stolk@boskoopcreatief.nl           

Charissa Stolk                

coördinatie cursussen en website    frank.snijdewint@boskoopcreatief.nl

 Frank Snijdewint

Adviseur en externe contacten       truus.martens@boskoopcreatief.nl

Truus pasfotoTruus Martens

Het bestuur wordt ondersteund door een expositiecommissie bestaande uit

Charissa Stolk, Heleen Blok en Maidy Koster

 

 

 

 

 

 

Ook heeft Boskoop Creatief een werkgroep, die de kunstmarkt en de kunst- en muziekroute organiseert:

Angèle de Rooy, Annemarie Bos, Annette Vergeer en Harm Croonen

Reacties zijn gesloten.